Transport wewnętrzny

PM PROJECT oferuje zindywidualizowane kompletne rozwiązania od pomysłu do realizacji. Koncepcje sterowania elektronicznego i automatyzacji są decydujące dla wydajnych systemów logistycznych.

Systemy transportu – z szeregiem modułów, takich jak przenośniki akumulacyjne, przenośniki rolkowe, przenośniki taśmowe, urządzenia do podnoszenia i przenoszenia – są niezbędne do płynnego przepływu materiałów między towarami przychodzącymi i wychodzącymi.

 

 

trasport-2

Zautomatyzowane systemy przenośników są przeznaczone do transportu wszelkiego rodzaju produktów. Dzięki różnorodnym systemom podawania i chwytania możliwe jest paletyzowanie prawie każdego produktu – od warzyw, owoców i mięsa po pakowane produkty, takie jak produkty seryjne. W rezultacie zautomatyzowane systemy przenośników są bardzo elastyczne i nadają się do obsługi dużych ilości i różnorodnych formatów opakowań.
Zautomatyzowane systemy przenośników są odpowiednie dla prawie każdego rodzaju przemysłu i są stosowane na całym świecie. W PM-PROJECT dostarczamy zautomatyzowane rozwiązania systemu przenośników dla prawie każdej branży. Dzięki temu zdobyliśmy wiele doświadczeń, które zapewniają nam rozwiązania idealne dla potrzeb naszych klientów.

transport3

 

Zaufanie naszych klientów zyskuje dzięki jakości produkcji i praktycznemu projektowi, które dają szansę na efektywne wykorzystanie zautomatyzowanych systemów przenośników. Zautomatyzowane systemy przenośników wykonane są ze stali nierdzewnej i innych wysokiej jakości wbudowanych części, które zapewniają długą żywotność maszyny. Ponadto konstrukcje ze stali nierdzewnej są łatwe do czyszczenia i spełniają najwyższe wymagania jakościowe i standardy higieny, podczas gdy transportery produktów inteligentnie wykorzystują dostępną przestrzeń, organizując przenośniki na wielu poziomach. Zautomatyzowane systemy przenośnikowe są zasilane energią elektryczną i oferują ekonomiczne wykorzystanie potrzebnej mocy. Przepływ materiału jest gładki i zoptymalizowany, dzięki czemu czas jest efektywnie wykorzystywany. Zautomatyzowane systemy przenośników są ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić większy komfort i wydajność oraz są przyjazne dla użytkownika, co ułatwia pracę pracownikom.

 

Ponieważ każdy klient ma inne potrzeby, oferujemy naszym klientom dostosowane, zautomatyzowane rozwiązania systemu przenośników, takie jak elastyczne systemy przenośników, przemysłowe systemy przenośników taśmowych i mini przenośniki.

 

W PM-PROJECT oferujemy nie tylko zautomatyzowane systemy przenośników, ale także inne systemy transportowe, a nawet rozwiązania higieniczne dla danego rodzaju przemysłu. Dzięki rozwiązaniom systemu higieny będziesz w stanie utrzymać wymagany poziom higieny w swojej branży. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zautomatyzowanego systemu przenośników lub jakiegokolwiek innego systemu przechowywania, prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy.

Mapa

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

captcha