Szkolenia CAD/CAM

Firma PM PROJECT prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych przez siebie produktów.

Ponieważ do każdego zagadnienia staramy się podchodzić kompleksowo, oferujemy Państwu indywidualne szkolenia związane z tematyką CAD / CAM.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dydaktycznemu, nasi trenerzy potrafią w szybki i skuteczny sposób przekazać wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów i przygotować wszystkich zainteresowanych do korzystania z oprogramowania CAD/CAM. Programy i tematyka zajęć przygotowywane są i modyfikowane dla potrzeb każdego klienta i z uwzględnieniem specyfiki jego branży. Szkolenia CAD/CAM mogą się również odbywać na każdym etapie zaawansowania użytkowników. Nawet osoby nie mające do tej pory doczynienia z tego typu oprogramowaniem, dzięki naszym szkoleniom są w stanie rozpocząć efektywną pracę projektową w środowisku 3D, bądź przygotowywać ścieżki narzędzi na maszynach CNC.

Szkolenia mogą być oferowane jako integralna część wdrożenia oprogramowania u klienta, jak też jako samodzielne kursy, dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności związane z tematyką CAD/CAM. Na przykład podstawowe szkolenia CAD, poruszają między innymi zagadnienia związane z:

  • przygotowaniem interfejsu użytkownika

  • modelowaniem brył 3D

  • przygotowywaniem dokumentacji

  • tworzeniem złożeń

  • korzystaniem z podstawowych operacji

  • importem / eksportem plików w różnych formatach

W trakcie szkoleń, kursanci aktywnie uczestniczą w procesie projektowania / przygotowania ścieżki narzędzia, tak więc nasza oferta ukierunkowana jest na osiągnięcie jak największej samodzielności przez przyszłych użytkowników oprogramowania.

Mapa

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

captcha